≡ Menu / Language

Citrinų spalvos miestas (Lemonbar, Vilnius)

Lemonbar - Vilnius - Citrinų sultys ir kokteiliai

Lemonbar – Vilnius – Citrinų sultys ir kokteiliai

Entuziazmas, žinote, gana naudingas dalykas. Šis jausmas sukelia teigiamus jausmus ne tik jo turėtojui, bet ir tiems, kas tiesiogiai arba netiesiogiai tampa entuziasto darbo vaisių dalyviu.

Lemonbar - Vilnius - Išvaizda

Lemonbar – Vilnius – Išvaizda

Ir va kaip tik šiandien mums bevaikštant Gedmino prospektu, į akis krito gigantiška citrina ant ratų su užrašy Lemonbar.it. Šio įrengimo viduje jaunas simpatiškas vyras dailiai darbavosi grūstuve, trindamas į stiklines citrusus. Laimų ir citrinų aromatas mus privertė pakeisti savo ėjimo kryptį ir pasidomėti jauno vyro užsiėmimu. Kuklus meniu skelbė, kad čia galima paragauti natūralių sulčių iš citrusinių vaisių arba su jais pagamintų gazuotų kokteilių. Geidžiantiems rūgštų skonį paįvairinti siūloma į gėrimus pridėti braškių. Užsisakėm. Pabandėm. Skanu! Ne tas žodis, kaip skanu. Gaivina – rūgštu – saldu – braškingai skanu!

Lemonbar - Vilnius - kokteilius ragauja Alesia Mačiulis su vyru Romualdu Mačiuliu

Lemonbar – Vilnius – kokteilius ragauja Alesia Mačiulis su vyru Romualdu Mačiuliu

Pradėjome kalbėtis. Idėja Lemonbar.it toli gražu ne naujiena, kaip ir visos geros idėjos. Gimusi Italijoje. Ten citrinas spaudžia nuo 2001 metų. Ir štai, Laimono dėka, jie atsigavo iki Lietuvos. Neatsižvelgiant į visus sunkumus, kurie atbaido žmonės nuo noro kažką gero padaryti savo tautiečiams, jis nusiteikęs rimtai. Ir viena hiper-citrina neapsiribos. Jei tokį įrengimą įtvirtinti stacionariai ir gauti reikalingas licencijas, jame galima bus prekiauti ne tik nealkoholiniais kokteiliais. Aišku, visą tai labiau aktualu vasaros sezonui, kuris mūsuose labai skirias nuo Itališko savo trukme. Tačiau ir žiema ši idėja turi savo gerbėjų, joje gaminami karši vitaminizuoti gėrimai.

Kolkas gigantiška citrina – viena Vilniuj, todėl reiks atidžiai ieškoti jos dislokacijos vietos tam kad paragauti puikius natūralius kokteilius. O ateityje lauksime jos seserų, tame tarpe ir stacionarių. Tikiuosi, kad Laimono entuziazmo dėka žiema šiais metais bus citrinų atspalvio. Bent jau Vilniuje.
www.lemonbar.lt

{ 0 comments… add one }

Leave a Comment